Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Plan Akademii

Plan Akademii

Hangar

Wchodząc do ogromnej hali hangaru, zastanawiasz się, czy na pewno jesteś nadal na tym samym księżycu. Wszędzie wokół pracują astrodroidy, naprawiając zajmujące większość przestrzeni statki. Widzisz też kilka istot różnych ras, nadzorujących ich pracę i podłączających przewody paliwowe. Zewsząd dobiega odgłos rozgrzewających się silników, a temperatura musi tutaj być jeszcze wyższa niż w tropikalnych dżunglach Yavina 4, które zostawiłeś za sobą.

Unosząc głowę, widzisz czerwonego gazowego giganta na tle popołudniowego nieba. Domyślasz się, że statki wylatują z tego hangaru, wznosząc się wpierw na odpowiednią wysokość, a sama budowla przypomina nowocześniejszą wersję doków lądowania, jakie można spotkać chociażby na Tatooine. Bierzesz głęboki oddech i czujesz, jak twoje nozdrza wypełnia zapach spalin, smarów i podgrzanej durastali.

Każdy statek tutaj ma swoje przydzielone miejsce, oznaczone wyraźnie na powierzchni hangaru. Na ścianach widzisz rozpisane w basicu ostrzeżenia i zalecenia, a co kilkadziesiąt metrów szafkę z symbolem pierwszej pomocy. Kiedy przechodzisz dalej, z głośników rozlega się głos oznajmiający pozwolenie na start dla jednego ze statków. W tej samej chwili unosi się on w powietrze, a do ciebie dociera nagły, silny podmuch powietrza.

Rozglądając się wokół, dochodzisz do wniosku, że wszystko tutaj jest zaprojektowane tak, by działać szybko i wydajnie - nie ma zbędnych dekoracji czy przedmiotów. Ruszasz dalej, by przyjrzeć się znajdującym się tutaj statkom Zakonu...

Wejdź do hangaru
Wróć na górę