Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Wstęp

Nastały długo wyczekiwane czasy pokoju i dobrobytu w galaktyce. Aura wzajemnego braku zaufania i podejrzeń powoli ustępuje miejsca tworzeniu się zupełnie nowych sojuszy. Strażnicy pokoju nigdy nie byli tak potrzebni jak teraz, gdy każde pochopne działanie może zniweczyć dotychczasowe starania. Z każdym dniem widzimy i czujemy poprzez Moc jak galaktyka odradza się na nowo. Echo dawnych konfliktów zanika powoli.

Życie Jedi uległo zmianie, gdy Zakon podzielił się na mniejsze akademie na wielu planetach. Yavin 4 stał się siedzibą jednej z takich akademii. Choć dla wielu jest to zwykły księżyc, to dla nas stał się prawdziwym domem. Idee, które przyświecały Jedi przez tysiąclecia, są przez nas podtrzymywane i kontynuowane w tym miejscu. Era pokoju jest szansą na odbudowę także dla nas, jest czasem dyplomacji, harmonii i poszerzania wiedzy.

Nawet Mistrzowie nie są w stanie przewidzieć tego, co przyniesie przyszłość. I jak potoczą się losy całego Zakonu. Elementy układanki pozostają ukryte, a ciemność nadal czai się w odległych zakątkach galaktyki.

Jedno jest jednak pewne. Efekty wszystkich wydarzeń są nadal wyczuwalne w Mocy, a każdy kolejny krok wymaga cierpliwości i opanowania. Sytuacja w galaktyce może się zmienić drastycznie każdego dnia i musimy być na to gotowi. Tylko garstka z nas ocalała, by kontynuować tradycję dawnych Mistrzów.

Razem odbudowaliśmy miejsce, w którym możemy szkolić kolejne pokolenia Jedi. Ale nadal jest nas niewielu, a galaktyka jest ogromnym miejscem. Jeśli kiedykolwiek Zakon potrzebował nowych członków, to teraz. Energia Mocy przepływa przez wszystkie żywe istoty, ale nie we wszystkich jest tak silna, tak czysta, jak w Tobie. Masz w sobie odwagę, by podjąć to wyzwanie i zostać Jedi?

Ostatnie newsy

Data: 19 lis 2018Tagi: Nagrody Inne

Data: 12 lis 2018Tagi: SoP

Data: 06 lis 2018Tagi: SoP

Data: 10 paź 2018Tagi: Nagrody Wydarzenie


Wszystkim życzymy świetnej zabawy w nadchodzących dniach, a nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Data: 10 wrz 2018Tagi: Awans

Wróć na górę