Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Kanon Jedi Order

Mapa do kanonu Jedi Order [click]

Informacje Wstępne | Jedi
Galaktyczne Imperium | FedKorp | Syndykat | Terytorium Chissów

Syndykat

Państwo wolnych. Państwo dla wszystkich, którzy idą po nowe życie. Państwo wyrzutków i uciekinierów. Nie walczą o to, by stawać do podbojów, chociaż możliwe, że kiedyś decyzja o rozpoczęciu wojny zostanie podjęta. To miejsce, które utworzyły grupy wpływów półświatka, by mieć skąd zarządzać biznesem w całej galaktyce.

Stolicą Syndykatu jest Nar Shaddaa, które przeszło gruntowną przemianę. Wydzielone zostały dzielnice, nad którymi władzę sprawują różne grupy. Większość wydzielonych terenów nie ma jasno określonych granic, a nierzadko zdarza się, że mniejsze z nich zostają przejęte przez bardziej wpływowe grupy.

Ustalenie władzy w takim miejscu nie było za proste. W zasadzie, gdy połowa debatujących leżała trupem przy stołach, postanowiono, że ten cały azyl bazujący na sile wpływów i "kto da więcej" rozpadnie się w parę standardowych lat. Ustalono zatem, że władza zostanie rozdzielona na podstawie turnieju, raz na kadencję. Turniej obejmuje trzy konkurencje na trzech planetach w ciągu trzech dni (dając 9 starć). Sportowcy nie opuszczają danej planety w ciągu tych trzech dni - można ich wystawić tylko raz. Konkurencje to wyścig podów, turniej pazaaka i arena. Procenty punktów - procent w radzie syndykatu swoich ludzi. Tam już głosy są równe. Po przedstawieniu problemu następują krzyki, starcia, pada kilka strzałów... po czym dochodzi ostatecznie do głosowania. Jedna osoba - jeden głos.

Syndykat nie miesza się w sprawy pozostałych frakcji, dopóki te nie naruszają jego terenu. Nie wchodzą z nikim w sojusze, o ile nie mają one dla nich wymiernych korzyści. Jedi nie są mile widziani na terenie Syndykatu i najczęściej witani są blasterem wymierzonym w pierś.


Dowiedz się więcej z naszego Holokronu

Wróć na górę