Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Plan Akademii

Plan Akademii

Ogród medytacyjny

Do ogrodu medytacyjnego można dostać się ścieżką, wyłożoną gładkimi kamieniami. Wzdłuż niej posadzono lata temu różne gatunki drzew, pochodzące z wielu światów galaktyki. Większość z nich dopiero niedawno zaczęła osiągać swoje docelowe rozmiary.

Wśród zieleni drzew można zobaczyć wiele różnorodnych i wielokolorowych kwiatów, zarówno posadzonych w drewnianych czy kamiennych donicach, jak i rosnących "dziko". W powietrzu unosi się ich słodki zapach.

Ścieżka przechodzi w ponad dwudziestometrowy, okrągły, zdobiony plac. Na jego środku znajduje się mała fontanna, a szum znajdującej się w niej wody dodatkowo uspokaja przebywające tutaj istoty. Na powierzchni placu znajduje się dziewięć mniejszych okręgów, umieszczonych w równych odstępach wokół fontanny. Na każdym z nich widnieje litera w basicu, a wszystkie składają się na dwa wyrazy: "Jedi Order". Przysłuchując się uważnie, można rozróżnić odgłosy setek gatunków tutejszych ptaków i innych zwierząt, żyjących pośród krzaków, drzew i kwiatów.

Wszyscy członkowie Zakonu wiedzą, że w tym miejscu można odpocząć, uciec od zgiełku codziennego życia, a przede wszystkim - poświęcić trochę czasu na głęboką medytację, która pozwala wzmocnić więź z Żywą Mocą. Stąd też nie toleruję się tutaj głośnego zachowania czy nawet podniesionego głosu, zwłaszcza, jeśli któryś z członków Zakonu akurat oddaje się medytacji.

Wróć na górę