Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Plan Akademii

Plan Akademii

Plac treningowy

Oprócz standardowych sal treningowych, na terenie Akademii można znaleźć także specjalnie dostosowany do potrzeb Jedi plac treningowy. Dla osób postronnych wystające z ziemi pale, poskręcane metalowe poręcze, czy kręgi poukładanych kamieni wyglądają co najmniej dziwacznie. Jednak wszystko tutaj ma swoje specyficzne zastosowanie i jeden wspólny cel: pomóc Jedi rozwijać ich więź z Mocą.

Plac przeznaczony jest przede wszystkim dla Adeptów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Zakonem. Mogą oni tutaj popracować nad swoją sprawnością fizyczną, potrenować kontrolowanie oraz wzmacnianie swojego ciała poprzez Moc. W każdym rogu placu treningowego znajduje się terminal komputerowy, na którym Adepci mogą wyświetlać różne zestawy ćwiczeń, dostosowane do ich poziomu zaawansowania.

Plac ten często staje się także miejscem spotkań członków Zakonu, którzy umawiają się na wspólne treningi. Jest to doskonałe miejsce, by poobserwować jak precyzyjnie, szybko i z gracją potrafi poruszać się wyszkolony użytkownik Mocy.

Wróć na górę