Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

List do Św. Yody

Autor: Nojas

Drogi Święty Yody,

Nie wiem dlaczego piszę do Ciebie ten list (łatwiej byłoby wysłać hologram). Ale skoro już piszę to chciałbym żebyś wiedział, iż przez cały rok byłem bardzo grzeczny. To nie ja zrobiłem supeł na lekku Zirael i nie ja wysmarowałem wszystkie siedzenia klejem przed zebraniem Rady. Nie miałem też nic wspólnego z awarią systemu oświetleniowego na tydzień przed świętami. W całym zakonie nie ma chyba osoby, która by mnie nie lubiła.
Przy okazji dziękuję za zeszłoroczny prezent (sweterek z wizerunkiem Mistrza Rusisa zrobił furorę wśród innych Jedi!). Świecąca w ciemnościach pościel w R2-D2 również była tym, o czym marzyłem (codziennie dwie godziny wpatruję się w nią zanim zasnę).
Przypominam, że w swojej komnacie nie mam komina, ale pewnie i tak sobie poradzisz i przyjdziesz podczas mojej nieobecności. W tym roku chciałem Cię prosić jedynie o nowy miecz świetlny (ten mój ma brzydki kolor) oraz o całą sagę Gwiezdnych Wojen na blu-ray (niedawno była premiera, a jeszcze nie widziałem tych filmów).
A Tobie, Wasza Zielonkowatość, życzę, aby Twoje rancory zaprzęgowe przemówiły w basicu, a szlaki nadprzestrzenne były mało uczęszczane (abyś mógł bez korków szybko dostarczyć mi prezenty).
Jeśli inni nie mają zbyt wygórowanych życzeń, prosiłbym też o śnieg, ponieważ nigdy go jeszcze nie widziałem w naszej yavińskiej dżungli.

Z poważaniem,
Jedi Nojas.
Wróć na górę