Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Ankieta z okazji XI rocznicy Jedi Order

Autor: Justine Helfire

"Co najbardziej lubisz w JO i jakie wydarzenie/historyjkę/osoby najmilej wspominasz?"


Z okazji XI rocznicy JO zorganizowana została ankieta, w której należało podać odpowiedź na powyższe pytanie. Zostało ono zadane nie tylko członkom JO, ale też byłym członkom czy osobom postronnym, które z JO miały kontakt. Zapraszam do zapoznania się z wypowiedziami. Być może to właśnie Wasze zaprzysiężenie, sesję, spotkanie z Wami ktoś najmilej wspomina.

Członkowie Jedi Order

"Najbardziej w JO lubię to jak różnych ludzi przyciąga. Na przestrzeni lat można było spotkać w nim osoby, które różniło praktycznie wszystko - wiek, wykształcenie, charaktery, zainteresowania.. wszystko poza jednym, fascynacją Rycerzami Jedi. Jest to dla mnie jak jeden temat potrafi łączyć tak wiele osób i to chyba właśnie w JO lubię najbardziej."
- Mistrz Rusis

"Jedi Order to ludzie tworzący tę organizację i to właśnie ludzi uwielbiam najbardziej. Znalazłam tutaj bardzo wielu znajomych, ale i przyjaciół, którzy nie raz pomagali mi w życiu prywatnym, czynili je piękniejszym.
Najlepsze w JO jest to, że można się czasem spotykać z poznanymi ludźmi. I wszystkie te spotkania są dla mnie najcenniejszymi wspomnieniami. Każde bardzo wiele mi dało i za wszystkie dziękuję!
Najmilej wspominam jednak dwa wydarzenia:
1. Dni Fantastyki w 2011r. – poznałam tam ogromne grono osób z JO i spędziłam z nimi jedne z najlepszych dni mojego życia. Całkiem nieźle, jak na pierwszy konwent!
2. Awans do stopnia Jedi – lepszego awansu nie mogłam sobie wyśnić… To był ten dzień, kiedy ze wzruszenia się popłakałam. To zdecydowanie najpiękniejszy moment w mojej historii pobytu w JO, w dodatku powiązany ze spotkaniem z Mistrzynią Justine."

- Leanna Relash

"Co najbardziej lubię w JO? Ludzi
Wydarzenie: zaprzysiężenie Heliana na DFach, po prostu genialne xD Zapomnieć Kodeksu Jedi w najważniejszym momencie xD
Osoby: Dakkon, mój Mistrz; Calach, Darsha, Matias, Helian, Merkus, Kej-Don, Aedin, Aaryndo, no niech będzie, że Vengar ;P No i praktycznie wszyscy, których znałam i należeli do JO :P"

- Mistrzyni Agnes

"W JO chyba najbardziej lubię to, że jesteśmy tak zgrani, że potrafimy być Jedi i mimo różnych przeciwności potrafimy się wzajemnie uzupełniać i sobie pomagać. A co do wydarzenia hmm... chyba Ustronie i wszystko, co się tam działo :)"
- Sharon

"Myślę, że "za Was", całkiem ekscentryczna z Was zgraja :) lecz nadal bardzo sympatyczna :) Bardzo miło wspominam lekcje szermierki w JK z Gasem Xarem :) połączone z lekcjami :)
11 lat to w sumie cholernie długo :D Biedny Rusis, musi się czuć staro :)"

- Esgeth Malleare

"Chyba nie da się powiedzieć "co lubię najbardziej, co najlepiej wspominam", bo tego jest dużo.
Po pierwsze, bardzo się cieszę, że jestem członkiem JO. Że mogłam poznać na żywo osoby, z którymi często rozmawiam, a wcześniej ich nie znałam, nie miałam takiej możliwości. Bardzo miło wspominam swoje szkolenie, bo pomimo popełnianych błędów zawsze wszystko jakoś się udawało, no i to był jednak ten najciekawszy czas pobytu w JO, wiele się dowiedziałam. A teraz jest fajnie coś robić, no i jak ktoś docenia to, co robisz (taaak, awans na żywo też miło wspominam, być może wbrew pozorom :P).
Kogo miło wspominam.... na pewno swojego Mistrza, dzięki któremu naprawdę wiele się nauczyłam, osoby, które dane mi było poznać na żywo i osobę, która mi to umożliwiła :D (w ogóle to chyba nie muszę 'wspominać osób' przecież dalej utrzymuje z nimi kontakt :P?)."

- Vendea

"Hmm co najbardziej lubię w JO? A więc chyba atmosferę panującą na chacie podczas różnych zabaw i nie tylko. Jeśli chodzi o osoby, które najmilej wspominam to raczej wszystkich, których miałam okazję poznać. Jeśli chodzi o wydarzenie to hmm sesje zbierania Ewoków prowadzoną przez Ven :P"
- Shell

"Co najbardziej lubię w JO... hmm najbardziej w JO lubię ludzi :D
A najmilej jako osobę, która już do niego nie należy wspominam Nefer-Tinę...
Wydarzenie hmm... Własne zaprzysiężenie, na którym mało co nie dostałam zawału."

- Caroline

"Co najbardziej lubię w JO? Tą atmosferę i ludzi i te spotkania co roku nad morzem :) A to co najmilej wspominam to na pewno zaprzysiężenie no i szkolenie, a i Ustroniadę 2012 :) Z osób to na pewno Marfa, Cienia i jeszcze kilku innych ludzi :)"
- Varyana

"To, co z Jedi Order wspominam najlepiej, to zlot letni w Ustroniu Morskim br.
Nic nie może konkurować z zobaczeniem na żywo ludzi, których zna się od dwóch lat przez internet. Wspólne gry i zabawy, rozmowy, sesje, spacery, konkursy. Miło było wszystkich poznać i przekonać się, jak świetnymi są osobami i dzielić z nimi wspólną pasję. :)"

- Nojas

"Najbardziej w JO lubię sesje i wspólne gry w jk2 (a ostatnio mało tego u mnie : ( ). Cały ten klimat Zakonu, ludzi których łączy pasja, odgrywanie ról. Wygląda na to, że lubię w JO wszystko :) No moooże oprócz różowej rewolucji :P
Najlepiej wspominam historyjkę, która zaczęła się niewinnie, bo od kolacji u Palpatine'a ^^. Jak się tam znalazłem nie wiem, ale mam nauczkę, żeby za długo nie łazić po nocy, po Świątyni. Całość słabo pamiętam, wiem że oprócz kilku osób obecnych wtedy wpadały różne postacie, w tym niejaki Najtłisz, a skończyłem mając w Zakonie żonę - Nache :D. Otóż wymiana między mną a Najtłiszem polegała na tym, że przejmuję jego klątwę (żonę) i dostaję w nagrodę statek, a ta niedojda będzie sobie wolna. Czarnym humorem rzucając - żony już nie ma a A-Wing wciąż się trzyma x)

Osoby najmilej wspominane (a już nieobecne): Adon, Nache, Gas. Oprócz tego tęskniłem za Wami, którzy jeszcze tu jesteście ale to tajemnica i ciiiiii…"

- Nightwish

"Hm… Najbardziej lubię zloty w Ustroniu ;) Najmilej wspominam wieczorne siedzenie przy piwie, śpiewanie na plaży, bicie rekordów niespania z Ran, Marfem i Rafim (Najmroczniejszym – przyp.), a potem poranne spacery brzegiem morza o świcie ;D I dużo jeszcze… Ciężko wybrać jedną rzecz :P
- Arya Koan

"Najmilej wspominam poznanie JO w Ustroniu i cały pobyt tam i jeszcze rybnickie spotkanie. Ciężko mi wybrać osobę, którą jakoś najlepiej bym wspominała. Może Caroline i jej groźby zjedzenia wszystkich, to ciekawe wspomnienie ^^"
- Ran Ithi

"Najtrudniej odpowiadać na własne pytania… Najbardziej w JO cenię więzi, które pozwala tworzyć. W ciągu tych kilku lat poznałam wielu wspaniałych ludzi, których w innym wypadku nigdy bym nie spotkała. Cieszę się, że powstały przyjaźnie prawdopodobnie na całe życie i że razem tworzyliśmy wspomnienia, do których każdy z nas będzie mógł wracać. Jeśli chodzi o wydarzenia to jest ich bardzo dużo: zaczynając od własnego zaprzysiężenia i każdego spotkania na żywo z ludźmi z JO, przez wszystkie chwile spędzone na szkoleniu Padawanów, każdą godzinę wspólnych sesji i gier, po liczne wieczory spędzone na chacie i rozmowy na tematy wszelakie. Jeśli chodzi o historyjkę, to prawdopodobnie najbardziej wzruszającym momentem w JO był awans Leanny na Jedi i jej podziękowania za szkolenie. Z osób, które już nas opuściły miło wspominam Darshę i Aara, Aedina, Chink, Daggera, Nefer-tinę, swoich byłych Padawanów Alatorde i Tezukiego, którzy wybrali inną ścieżkę… Po wielu innych pozostały też wspomnienia, które zachowam na zawsze. Oby kolejne 11 i więcej lat było równie owocne dla JO :)."
- Justine Helfire

"Hmm... w JO lubię to, że kiedy trzeba, to Ci, którym na tym zależy, trzymają się razem :) a najmilej wspominam Darshe :)
Najfajniejsze dla mnie było moje szkolenie, rozmowy, cała ceremonia awansu z Adepta na Padawana, a potem szkolenie nowych Padawanów, staranie się zrobienia ‘czegoś’ dla JO, wyjazdy do Ustronia i w ogóle wszystko :)"

- Marfanor

Byli członkowie Jedi Order

"Najbardziej w JO lubię atmosferę (fakt, że była czasem kiepska to mały szczegół), która większość czasu jest przyjazna i po prostu fajna. Jeśli chodzi o wydarzenia, to raczej sesje RPG. Najmilej z osób chyba wspominam Nache (mówiąc o nieobecnych już w JO). Wydarzenie to może zaprzysiężenie, działo się wtedy :P"
- Werewolf

"W JO najbardziej lubię to, że zrzesza osoby o wspólnych zainteresowaniach - naprawdę, poza JO ciężko znaleźć starwarsowców - a najmilej wspominam rozmowy z Darshą i... werbowanie Com Missum :D"
- Chink

Osoby spoza Jedi Order

"Myślę, że najbardziej w JO lubię to co jest dla mnie najbardziej... codzienne - czyli czat i jego codzienne funkcjonowanie.
A najmilej wspominanym wydarzeniem... myślę, że będą to DFy 2009. Był to mój 1szy konwent - spotkanie tam kilku członków JO było jedną z rzeczy, które bardzo dobrze i bardzo miło zapamiętałem - co prawda patrząc tak 'na sucho' to nie wyróżnia się tamto wydarzenie niczym szczególnym, były później konwenty, na których z ludźmi z JO spędzałem kupę czasu i o wiele bardziej się integrowałem, ale... ale DF 09 były pierwsze. I próbując znaleźć odpowiedź na pytanie o miłe wspomnienie, to właśnie o nich pomyślałem."

- X-Yuri

"Najbardziej w JO lubię godziny klimatyczne, a najmilej wspominam nasz zlot w Rybniku."
- Katarina

"Co lubię w JO.. tematykę zainteresowań. Zagadnienie jakim się zajmuje. To, że daje możliwość poznania osób o podobnych zainteresowaniach oraz poszerzania swojej wiedzy. Fajna wydaje się opcja wspólnych wyjazdów członków, spotkania, spędzenia czasu razem, zabawa na czacie, wspólne sesje. Sesja jest aspektem, który miło wspominam. Może jeszcze kiedyś ją dokończymy.. Podoba mi się też to, że na stronce jest „mała encyklopedia” po polsku :P Ach, no i walka w Jedi Knight 2 też mi się podobała :P Nie wiem czy mam wybrać jedno z tych.. :P Co do towarzystwa, nie znam jeszcze tak dobrze, ale Justine lubię ;P"
- Nocturno

"Najbardziej w JO lubię wspólne wypady do Ustronia. Panuje tam niesamowita atmosfera i dzieją się dziwne rzeczy ;) Kradzieże łódek, kąpiele w ubraniach o 3 nad ranem w morzu itp. Tą historyjkę chyba też najlepiej wspominam, kiedy siedząc sobie na molo, stwierdziliśmy, że nie ma żadnych ograniczeń i że chcemy pływać! To też uskuteczniliśmy, 15 minut później :D A potem cali mokrzy i w piachu wracaliśmy marznąc do ośrodka :P"
- Najmroczniejszy
Wróć na górę