Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Wywiad z Jedi Guardian Varyaną


Prowadząca wywiad: Sharon
Wywiad przeprowadzony dnia: 11.11.2013r.

No więc zacznę może tak nietypowo: dlaczego nie Sithowie? Dlaczego wybrałaś akurat ścieżkę Jedi?
Hmm, nie zastanawiałam się nigdy nad tym. Po prostu Jedi jakoś wydawali mi się lepsi. Wolę być ta dobra niż ta zła (wiem, nie zawsze mi wychodzi) ;] Poza tym, oglądając SW, zawsze byłam za Jedi ^^

Mimo faktu, że Sithowie mają ciekawsze moce?
Czy ja wiem czy ciekawsze... My mamy medytację bojową, moc chrapania i w ogóle, też mamy ciekawe moce. Sithowie te swoje "ciekawe moce" wykorzystują do np. zabijania, a ja nie mogłabym tak. Jestem chyba za dobra, aby móc się temu spokojnie przyglądać, a już tym bardziej tak robić.

Jesteś za dobra... Powiedz więc, kto wyszkolił Cię na tak dobrą Jedi i jak układała się Twoja współpraca z mistrzem?
Wyszkolił mnie Marfanor, oczywiście :) Współpraca układała nam się, w moim odczuciu, bardzo dobrze. Rzecz jasna, nie twierdzę, że byłam idealną Padawanką, aczkolwiek się starałam.

Forma walki, w której czujesz się najlepiej to...?
Hmm... Ktoś mi kiedyś powiedział, że moje władanie mieczem można określić jako formę II - Makashi tak dokładnie - ale czy to tak rzeczywiście jest to nie wiem. Walczę dość agresywnie i czasami (a może nawet bardzo często) chcę wygrać, za wszelką cenę. Przez to robię mnóstwo błędów, z których do tej pory nie wyciągnęłam wniosków.

A Twoje podejście do natury Mocy? Uważasz, że Moc dzieli się na jasną i ciemną stronę, czy raczej jest jedna i niepodzielna?
Myślę, że jest jedna. Różny jest tylko sposób jej użytkowania. Jak już mówiłam, Sithowie wykorzystują Moc do złych celów, Jedi używają tej samej Mocy jednakże w całkowicie innym celu, dla dobra.

Kto jest Twoim ulubionym Jedi?
Obi-Wan Kenobi :)

A gdybyś miała możliwość stanięcia przed nim i zadania mu jednego pytania, o co byś go spytała?
Co by powiedział na wstąpienie do JO jako członek honorowy? :D a tak na poważnie, to chyba czemu, po tylu niepowodzeniach, nadal był w Zakonie? Może dałby mi też jakąś wskazówkę, abym mogła być lepszą Jedi.

A no właśnie... JO... Co w Jedi Order sprawia Ci największą radość?
Możliwość poznania was tutaj i potem spotkania w Ustroniu. Z roku na rok coraz to nowsze osoby poznaję tam :) tak, to moje największe szczęście.
A, i granie w jk2 swego czasu. ^^


Czy jest coś, czego, Twoim zdaniem, brakuje w JO?
Może trochę zabaw wspólnych na czacie jest mało...
I właśnie jk2 mi brakuje też.


Jesteś w JO już jakiś czas. Czy zdarzały Ci się chwile zwątpienia i myślałaś "odchodzę, JO nie jest dla mnie"?
Tak, były takie chwile... Ale na szczęście szybko mijały :)

Zadam Ci jeszcze jedno pytanie... Wyobraź sobie sytuację, w której dowiadujesz się, że Twój mistrz przeszedł na Ciemną Stronę Mocy. Co robisz?
Na pewno nie zabiłabym go, nawet jeśli on by na mnie polował. :P A może dołączyłabym do niego ? ;> Nie no, spróbowałabym z nim pogadać czy coś... jeśli będzie chciał mnie ukatrupić, to ucieknę i uszanuje jego decyzję, zostawię go w spokoju. No! Wybrnęłam :D

Dzięki za poświęcony czas... I za ciekawe odpowiedzi. :)
Również dziękuję za ten pierwszy w życiu wywiad :)
Wróć na górę