Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

O nas

Jedi Order to organizacja założona 11 października 2001 roku, której celem jest zrzeszanie fanów Gwiezdnych Wojen i poszerzanie wiedzy o tym uniwersum. Działalność Zakonu opiera się o dobrowolną pracę i aktywność wszystkich członków.

Hierarchia i działalność organizacji inspirowana jest funkcjonowaniem Zakonu Jedi w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Członkowie Jedi Order pochodzą z różnych miejsc w całej Polsce i wspólnie pracują nad rozwojem organizacji, mając na uwadze cele i statut, nad przestrzeganiem którego czuwa tradycyjnie Rada Jedi. Na co dzień wszyscy wykonują zadania w obrębie jednej lub kilku z czterech istniejących szkół: School of Preparation, School of Diplomacy, School of Harmony oraz School of Knowledge. Każda z nich ma inne cele, jednak wszystkie wiążą się z rekrutacją, rozwojem oraz promocją organizacji.

Obszarami ciągle rozwijanymi, a o których warto wspomnieć, są:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Jedi Order, możesz odwiedzić nasze forum lub czata i zapytać członków bezpośrednio.

Zachęcamy także do zapoznania się z Kalendarium wydarzeń lub z krótkim przeglądem historii Zakonu, napisanym przez jednego z założycieli z okazji X rocznicy powstania JO.

A jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do organizacji, na stronie School of Preparation poznasz wszystkie wymagania i zasady rekrutacji.

Dołącz do nas na Facebooku!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Filmik promujący Jedi Order (powstał na potrzeby "Turnieju JO vs BotS" i może zawierać‡ nieaktualne dane):

Wróć na górę