Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

O nas

Jedi Order to organizacja założona 11 października 2001 roku, której celem jest zrzeszanie fanów Gwiezdnych Wojen i poszerzanie wiedzy o tym uniwersum. Działalność Zakonu opiera się o dobrowolną pracę i aktywność wszystkich członków.

Hierarchia i działalność organizacji inspirowana jest funkcjonowaniem Zakonu Jedi w uniwersum Gwiezdnych Wojen, choć nie jest to przełożenie jeden do jednego. Członkowie Jedi Order pochodzą z różnych miejsc w całej Polsce i wspólnie pracują nad rozwojem organizacji, mając na uwadze cele i statut, nad przestrzeganiem którego czuwa tradycyjnie Rada Jedi.

W codziennej działalności kierujemy się półrocznymi planami, które określają zadania w obrębie pięciu obszarów:

Oprócz tego każdy z nas może wnieść do tej organizacji to, w czym jest najlepszy. Dla niektórych są to fan fici, dla innych fan arty, a jeszcze inni preferują pisanie artykułów czy wpisów do naszego Holokronu. To, co łączy nas wszystkich, to chęć kreowania wyjątkowego miejsca, w którym fani Gwiezdnych Wojen mogą popuścić wodze fantazji, poznać pozytywnie zakręconych ludzi i niejednokrotnie uformować przyjaźnie na całe życie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Jedi Order, możesz odwiedzić nasze forum lub poprosić o dostęp do naszej grupy na Fb, by porozmawiać z nami ?bezpośrednio?.

A jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do organizacji, na stronie School of Preparation poznasz wszystkie wymagania i zasady rekrutacji.

Dołącz do nas na Facebooku!


Subskrybuj nasz kanał YouTube

Filmik promujący Jedi Order (powstał na potrzeby "Turnieju JO vs BotS" i może zawierać‡ nieaktualne dane):

Wróć na górę