Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Pytania i Odpowiedzi

Czym jest Jedi Order?

Jedi Order jest organizacją zrzeszającą fanów Gwiezdnych Wojen i Jedi. Daje możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach i zabawy w Jedi na zasadzie RPG (odgrywania ról, np. tak jak w przedstawieniu). Jedi Order nie ma nic wspólnego z religią Jedi w prawdziwym świecie.

Co powinienem napisać w zgłoszeniu?

W polu "Dlaczego chcesz dołączyć do Jedi Order?" powinny znaleźć się przyczyny, dla których wybrałeś właśnie JO, a nie inną organizację. W polu "Dlaczego powinniśmy Cię przyjąć" należy wpisać swoje doświadczenie związane ze światem Gwiezdnych Wojen - obejrzane filmy, przeczytane książki, komiksy, gry. Drugą istotną sprawą są praktyczne umiejętności, następnie zainteresowania. Macie w tym zgłoszeniu zainteresować nas własną osobą!

200 znaków to za dużo. Można to obejść? Możecie zmniejszyć limit znaków?

To żart, prawda? 200 znaków to wcale nie jest dużo (1 sms ma 160 znaków!). Dla porównania: kiedyś w zgłoszeniu trzeba było napisać historię na minimum jedną stronę Worda, czcionką 14, Times New Roman. Wszelkie próby obejścia limitu znaków poprzez wpisywanie nieskończonej ilości kropek, liter lub wyrazów albo po prostu przekopiowanie treści strony spowodują natychmiastowe usunięcie zgłoszenia.

Kiedy będą wyniki?

Wszystkie informacje o wynikach są w dziale Ogłoszenia.

Nie dostałem się. Co dalej?

Możesz poprawić zgłoszenie i wysłać je do nas jeszcze raz. Jeśli nie wiesz, co było źle i co można by poprawić, skontaktuj się z którymś z Opiekunów i poproś o pomoc.

Dlaczego moje zgłoszenie nie zostało pozytywnie rozpatrzone?

Najczęstszymi powodami odrzucenia zgłoszenia są niezgodność z Zasadami i niewystarczająca długość. Bardzo sobie cenimy umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz umiejętność ciekawego pisania. Innym powodem mogą być błędy ortograficzne, językowe, stylistyczne czy interpunkcyjne w zgłoszeniu. Umiejętność posługiwania się językiem polskim jest równie ważna co czytanie ze zrozumieniem. Musicie też pamiętać, że dysleksja nie jest wymówką pozwalającą na robienie dowolnej liczby błędów, a powodem, dla którego powinniście jeszcze ciężej pracować nad swoją ortografią. Jeśli chcesz poznać dokładny powód odrzucenia Twojego zgłoszenia, skontaktuj się z jednym z Opiekunów i zapytaj.

Jestem na liście osób przyjętych do SoP. Co powinienem teraz zrobić?

Zgłosić się do swojego Opiekuna. Dane kontaktowe są podane na stronie.

Wróć na górę