Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Szkoła Przygotowań

Inaczej School of Preparation (SoP), to szkoła zajmująca się rekrutacją. Tutaj trafisz, jeśli chcesz w przyszłości zostać Jedi. Zanim do tego dojdzie, przejdziesz próby związane z wiedzą, a także sprawdzimy Twoje umiejętności i pomożemy odnaleźć ukryte talenty. Będziesz również nosił tytuł Adepta. Twój Opiekun pomoże Ci poznać Jedi Order od środka oraz pomoże zapoznać się z pozostałymi członkami.

Szkoła ta jest miejscem specyficznym. Wchodząc do środka przestronnej sali czujesz chłód. Instynktownie otulasz się skąpym płaszczem. Przytłacza Cię ogrom pomieszczenia, majestatyczność kolumn i piękno sklepień, które ledwo dostrzegasz gdzieś wysoko nad sobą. Później dociera do Ciebie, że nie jesteś tu sam. Wokół są dziesiątki istot, które przybyły tu w tym samym celu - dostać się do Zakonu.

Stajesz przy kamiennym pomniku starożytnego Jedi, którego imienia nie dane Ci było jeszcze poznać, i czekasz na swoją kolej, w myślach porządkując, co powiesz o sobie; jak przekonasz do siebie Opiekunów szkoły. Wiesz, że jesteś wyjątkowy, musisz to tylko udowodnić. Szansa jest jedna, a konkurentów wielu.

Nie każdy może zostać Jedi, zdajesz sobie z tego sprawę? Przede wszystkim musisz być cierpliwy, wytrwały i ambitny. Chętny do nauki i żądny wiedzy. A do tego mieć coś, co sprawi, że Opiekunowie dojrzą w Tobie cenny Adegan, który zechcą oszlifować. Mówisz, że posiadasz te cechy? Przekonamy się...


Jak dostać się do Jedi Order?

Aby zostać Adeptem w SoP, a później pełnoprawnym członkiem Zakonu, należy zacząć od kilku prostych kroków:

  1. Przeczytaj ze zrozumieniem dział Pytań i Odpowiedzi, gdzie znajdziesz wiele pożytecznych informacji.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że to odpowiedzi w tym właśnie formularzu zadecydują o tym, czy zostaniesz przyjęty na szkolenie w SoP.
  3. Czekaj na rozpatrzenie zgłoszenia. Śledź uważnie dział Ogłoszeń, gdzie znajdziesz informacje o tym, czy zostałeś przyjęty i, jeśli tak, kto został Twoim Opiekunem.
  4. Zgłoś się do swojego Opiekuna na szkolenie. Zrób to poprzez prywatną wiadomość, maila lub w dowolny inny sposób.


Wróć na górę