Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Członkowie

Rusis
Padawan Jedi


Rusis był dla Jedi Order siłą sprawczą od momentu powstania Zakonu do momentu jego odejścia z naszych szeregów. Już zawsze pozostanie dla nas wszystkich serdecznym kolegą.
- Yvaine Ryaz

Przez tyle lat Mistrz Rusis tworzył to, co teraz tworzymy my, Jedi Order jest nie tylko zwykłą organizacją gdzie odkrywa się świat star wars, ale też miejscem poznanawania wielu ludzi i dzielenia się z Nimi swoją pasją, która prowadzi do wspólnego budowania Zakonu. Wszyscy dzięki Niemu staliśmy się jednostką potrzebną dla JO i z tego miejsca dziękuję Rusisowi za wkład jaki wlożył w budowanie Jedi Order, i mam nadzieję że to co zaczął my będziemy udoskonalać i że nasz Mistrz będzie z Nas dumny.
- Shell

Dzięki Rusisowi Jedi Order przetrwało tyle lat. Rozwijało się trwa i trwać będzie. Skupił wokół siebie ludzi którzy stali się grupą fanów gwiezdnych wojen stali się też grupą przyjaciół która będzie trwać.Mam nadzieję że będzie z nas dumny Dziękuję za to mogłem Cie poznać. Niech Moc Będzie z Tobą.
- Merduk

Choć znamy się dopiero od 2010r. miałem wrażenie jakbyś był zawsze. Byłeś osobą spajającą cały zakon, nieodłączną jej częścią; Twoje istnienie było tak naturalne i potrzebne, że nikt się nad tym nie zastanawiał, co by było, gdybyś opuścił Jedi Order; ale stało się. Trudne to jest dla mnie do przebrnięcia, gdyż tworzyłeś to od początku i, tak jak cząstka JO zawsze będzie w Tobie, tak i cząstka Ciebie zawsze będzie tutaj z nami. Dziękuję Ci przede wszystkim za docenienie mnie i bycie tym starwarsowym autorytetem, którego nigdy nie doścignę, za stworzenie tego, co nas, fanów, łączy dzięki Jedi Order. Moc będzie z Tobą, zawsze.
- Nojas

Będziemy tęsknić, to pewne. Zaangażowanie i sumienność Rusisa powinny być wzorem dla nas wszystkich. Doświadczeniem był nie dościgniony, zawsze służył pomocą i radą. Dumnym może być ten, kto został przez niego wyszkolony. Nigdy o nim nie zapomnimy i dalej będziemy budować JO - kontynuować to, co on zaczął. Dzięki ci, Mistrzu.
- Aileen

Był pierwszą osobą, z którą miałem kontakt kiedy zapisałem się do Jedi Order. Zawsze chętny do współpracy, świetny przywódca i autorytet. Można było na niego liczyć w sprawach związanych nie tylko z Zakonem.
- Czysty

Dwanaście lat to sporo czasu. Chyba wszyscy przywykliśmy do myśli, że Rusis zawsze będzie obecny w JO. Pomimo jego odejścia, myślę, że nadal mamy takie przeczucie i będziemy się starać utrzymać to, co stworzył. Chcę w tym miejscu podziękować za wszystko, co przez te kilkanaście lat zrobiłeś dla JO, za cały włożony wysiłek i poświęcony czas. Byłeś dla mnie wzorem do naśladowania i choć zdarzały się ciężkie dyskusje, zawsze szanowałam Twoją opinię. Dzięki, jeszcze raz, i mam nadzieję, że będziesz nas jeszcze odwiedzać czasem.
- Justine Helfire

Obecność Rusisa w Jedi Order była dla mnie tak naturalna jak to, że po nocy przychodzi dzień. Kiedy odszedł, nie wiedziałem co myśleć. Widok listy członków bez Niego na samej górze była nieswoja i dziwna. Ale widocznie wszystko co dobre kiedyś się kończy, co nie oznacza, że skończyło się Jedi Order. Mam nadzieję, że inicjatywa w Zakonie nadal pozostanie na wysokim poziomie i będziemy kontynuować Jego dzieło tak długo jak to możliwe. Moi przedmówcy wyrazili właściwie wszystko co chciałbym powiedzieć, więc pozostaje jedno słowo ode mnie: dziękuję.
- Werewolf

Wróć na górę