Pomiń nawigację™
Logo Jedi Order - małe
Home - ikonka HOME O NAS REKRUTACJA FORUM

Członkowie

Merduk


Najpoważniejszy z dziadków!
Nie pamiętam Merduka-Padawana. Pamiętam za to Merduka-Jedi, który, po bardzo udanym poszukiwaniu artefaktu, stał się Merdukiem-Guardianem. Pamiętam nasze wspólne misje i wyprawy, pamiętam Ciebie, jako świetnego Jedi, którym na pewno do końca świata pozostaniesz.
. Uważaj na siebie tam, w galaktyce pełnej niebezpieczeństw. Pokus jest wiele, a Ty jesteś jeden. Strzeż się tej zgubnej strony siebie, bo to przecież nie Moc czyni zło, ale my sami.
Na zawsze w mojej pamięci będziesz żył nie tylko jako wspaniały Jedi, ale także jako przyjaciel, jakich mało w galaktyce.
No, dosyć tych żałobnych tonów, bo przecież nie odleciałeś na zawsze, prawda? Wierzę, że jeszcze do nas wrócisz. Pamiętaj, że to tu jest Twój dom.
Sharon
Merduk był z nami wiele długich lat, na pewno wiele też przeżył w Zakonie. Chcę, żebyś w swojej wędrówce po nieznanych zakątkach galaktyki dobrze wspominał Jedi Order, bo byłeś nieodzowną częścią tego, co jest tworzone wiele lat, to dzięki takim osobom jak Ty, chciało się tu wracać po chwilach zwątpienia. Jako nasz Dziadek Zakonny byłeś dla każdego wsparciem i przyjacielem, za co dziękuję. Nie wszyscy mogli poznać Cię osobiście, jednak to nie przeszkadzało w rozwijaniu się więzi między wszystkimi członkami, wspieranej wspólną pasją i rozmowami o wszystkim i o niczym. Mam nadzieję, że wrócisz do Nas z nowym zapałem do działania.
Na tę chwilę życzę Ci powodzenia!
Shell
Wróć na górę